Rozhovory

Autor: MAR
Datum: Středa, 21 Duben, 2021
Zdroj: časopis Sedmička
Frontman skupiny Katapult, jež funguje už déle než čtyřicet pět let, má během lockdownu stále plno práce. Přesto rocker Oldřich Říha nezapomíná ani na aktivní odpočinek. Co mu momentálně přidělává vrásky?
Autor: Ilja Kučera ml.
Datum: Středa, 2 Září, 2020
Zdroj: časopis MUZIKUS č. 9.2020
„Tato hudba si na nic nehraje. Netváří se povzneseně ani se nevydává za to či ono. Je to čisté, spontánní, strhující a je tam všechno, co tam má být a jak má být.
Autor: Jolka Krásná
Datum: Sobota, 8 Srpen, 2020
Zdroj: Live na ČT 24 studio 6
S rouškou hrát nebudu, má jasno frontman skupiny Katapult Olda Říha. Je prý „bejk", co ničí lidi.
Autor: Karolína Lišková
Datum: Pátek, 19 Červen, 2020
Zdroj: časopis TÉMA
„Budete v tomhle zájezdním obytňáku vůbec první dámská návštěva,“ přivítal mě Olda Říha (72) frontman legendární kapely Katapult před svým domem za Prahou, než jsme nastoupili do zrenovovaného karavanu, kde probíhal náš rozhovor. „Je z pětadevadesátého roku. Německá práce, italský podvozek.
Autor: Ladislav Vaindl
Datum: Čtvrtek, 9 Březen, 2017
Zdroj: MFDnes Plzeňský kraj
Na celoživotním turné je slavná západočeská kapela Katapult podle slov jejího frontmana Oldy Říhy. „Není to u nás tak, že vyjedeme na šňůru a po třech týdnech to skončí. My jsme na turné každý rok, jen vždycky změníme program.
Autor: Zdeněk Přibyl
Datum: Čtvrtek, 15 Září, 2016
Zdroj: Prachaticko news
1. Jak se daří vám i kapele v letošním roce 2016?
Autor: Michaela Horáková
Datum: Středa, 15 Červenec, 2015
Zdroj: DK ŠUMPERK
Hlupák váhá, Až, Někdy příště, Lesní manekýn nebo Já nesnídám sám. Tyto a mnohé další legendární hity zahraje již brzy skupina Katapult v šumperském domě kultury, kam se pravidelně a s úspěchem vrací. Při této příležitosti nám zpěvák Olda Říha odpověděl na pár otázek.  
Autor: Fany Blažková
Datum: Středa, 25 Únor, 2015
Zdroj: Stará Blažková
Vždycky, když si naplánuji nějaký rozhovor, požádám obchoďačku Hanku Kratochvílovou, zda by se v divadlech nebo u manažerů nemohla zeptat, zda bude rozhovor možný. Takže jsem už dopředu ohlášena. Když v únoru měl přijet do Příbrami Katapult, hned jsem se zeptala na Oldu Říhu.
Autor: Jakub Malovaný
Datum: Úterý, 29 Červenec, 2014
Zdroj: Naše Podřevnicko
1. Koncert v Zádveřicích byl váš první koncert po kapelní dovolené. Jak jste si ji užil? Kde jste sbíral síly na další porci letních koncertů?
Autor: Ladislav Vaindl
Datum: Čtvrtek, 24 Červenec, 2014
Zdroj: týdeník 5plus2
V západních Čechách budete hrát v srpnu v Domažlicích na Chodrockfestu – těšíte se na tuto akci?

Stránky