Letní novinky

Autor: 
Katapult
Datum: 
Čtvrtek, 7 Srpen, 2008

Abychom vyhověli obrovskému zájmu fanoušků na Slovensku, přidali jsme ještě koncert 12.září 2008 v Banské Bystrici v rámci akce Dny města na Banskobystrickém náměstí. Ještě předtím nás slovenští fanouškové uvidí ve Žairu nad Hronom v rámci akce City-fest, v sobotu, 16.srpna. Na každé akci se očekává více než 10 000 lidí. Jsou to opravdu dvě poslední vystoupení na Slovensku v rámci Turné na rozloučenou.

                                                                  * * * * * * * *

Petr Bošnakov, autor veleúspěšné knihy KATAPULT STORY (1995) napsal spolu s Oldou další publikaci, s názvem VŠECHNO NEBO NIC /PŘÍSNĚ VEŘEJNÉ/. Mimo jiné kniha obsahuje dobové dokumenty o zákazech komunistické moci do života kapely které nebyly dosud nikdy zveřejněny. Samozřejmě její součástí je bohatá fotografická příloha a jiné zajímavosti. Kniha je v současné fázi ve stadiu korektur, a její vydání se plánuje na konci roku 2008.

                                                                 * * * * * * * *

Na všeobecné přání fanoušků které se objevilo v poslední době, řešíme zajímavý problém. Naše poslední turné Na rozloučenou má skončit v prosinci v Chebu. Fanouškové si přejí přidat ještě jeden velký a opravdu "Ten poslední koncert". Pracujeme na tom, a uvažujeme o hale Sparty na pražském výstavišti v Holešovicích. Nic neslibujeme, všechno je ve stadiu úvah a jednání. Pokud by ale došlo k rozhodnutí koncert udělat, pak přichází v úvahu termín asi v polovině ledna 2009.

                                                                 * * * * * * * *

Aby nebylo všem překvapením dost, máme ještě jednu dobrou zprávu. Supraphon připravuje na podzim 2008 k vydání speciální CD BOX KATAPULT, který bude obsahovat všechny LP desky které u Supraphonu vyšly do roku 1989 včetně anglické verze Katapult 2006. V boxu bude jako bonus záznam koncertu Olda + Dědek unplugged ve Futuru v listopadu 2007, který byl věnován jako Tribute to Tolja Kohout.

                                                                * * * * * * * *

Splnili jsme malý dluh našim fanouškům. Dne 12.8.2008 jsme doplnili sekci Historie, která je v této chvíli kompletní.

                                                                * * * * * * * *

Máme radost, že pro vás máme samé dobré zprávy. Špatné máme jako vždycky také, ale těmi vás tentokrát nebudeme obtěžovat.
HEZKÉ LÉTO!!!